Zdobądź książkę dla swojej biblioteki!

2015-12-09 | red.

Fundacja dla Kultury.pl po raz drugi rozdaje książki do bibliotek! Książki można wygrać zaliczając kursy w ramach darmowej platformy e-learningowej.

 

Wystarczy zaliczyć 7 z dostępnych 12 kursów dostępnych na bezpłatnej platformie e-learningowej, a zdobyte punkty wymienić na książki, które trafią do bibliotek szkolnych lub miejskich. To Ty zadecydujesz do której biblioteki zostaną wysłane zdobyte przez Ciebie upominki!

Darmowy kurs online

Darmowa platforma e-learningowa powstała w ramach projektu „Ambasadorzy Bezpiecznego Internetu”. W jej skład wchodzi pakiet kursów, z których dowiemy się m.in.:

- jakie są zagrożenia i dobrodziejstwa internetu,
- co dzieje się w głowie dziecka w wieku wczesnoszkolnym,
- dlaczego gry komputerowe uzależniają,
- jak monitorować dostęp do internetu na komputerze, tablecie czy telefonie komórkowym,
- jakie zasady warto wpoić dziecku, zanim na dobre wsiąknie w cyberprzestrzeń.

Każdy, kto przejdzie szkolenie na platformie, może zdobyć nagrody w postaci atrakcyjnych książek i e-booków do szkolnych bibliotek. Do wygrania książki z wydawnictw: Znak, Wydawnictwo Literackie, Świat Książki, Afera, Nasza Księgarnia i Skrzat, w sumie prawie 700 tytułów! Nadal dostępnych jest ponad 100 sztuk różnych tytułów, więc jest jeszcze o co grać.

Udział w szkoleniu online 'Akademia Bezpiecznego Internetu' jest bezpłatny. Wystarczy tylko zarejestrować się i postępować zgodnie z zamieszczonymi wskazówkami.

Aby rozpocząć szkolenie wejdź na: ambasadorzy.kulturaonline.pl


***
Ogólnopolska kampania edukacyjno- prewencyjna „Ambasadorzy Bezpiecznego Internetu” jest współfinansowana ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

Wypełnij ankietę