Dziękujemy za udział w webinarium!

2015-11-27 | red.

26 listopada odbyło się webinarium, które zorganizowała Fundacja dla Kultury.pl, realizator ogólnopolskiej kampanii edukacyjno- prewencyjnej „Ambasadorzy Bezpiecznego Internetu”.

 

Wirtualna konferencja prowadzona na żywo przez twórców projektu poruszała kwestie bezpieczeństwa dzieci, które korzystają z Internetu. Prowadzący: Iwona Szajner (dziennikarka, twórczyni platformy e-learningowej Ambasadorzy Bezpiecznego Internetu), Marta Smaga (posiadająca ponad 10-letnie doświadczenie w branży IT) oraz Filip Wośko ( właściciel IT Consulting) opowiadali o tym, jak nauczyciele oraz rodzice powinni rozmawiać z dzieciakami o zagrożeniach czyhających w sieci. Podczas webinarium słuchacze uzyskali także kilka praktycznych informacji na temat aktywności najmłodszych w wirtualnym świecie- na portalach społecznościowych i serwisach z grami online. Omówiony został również sposób działania programów kontroli rodzicielskiej. - Podczas wczorajszego wirtualnego spotkania pojawiały się pytania o kolejne webinaria, cieszymy się z tak entuzjastycznego odbioru i zainteresowania, chętnie zorganizujemy następne wykłady online. Poprosimy o sugestie tematów i interesujących zagadnień, obiecujemy wziąć je pod uwagę- mówi Alicja Bar, koordynator projektu.


Zachęcamy do zgłaszania propozycji tematów w komentarzach pod artykułem oraz mailowo (na adres: alicja.bar@kulturaonline.pl).


***
Ogólnopolska kampania edukacyjno-prewencyjna ‘Ambasadorzy Bezpiecznego Internetu’ współfinansowana jest ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, projekt realizowany jest przez Fundację dla Kultury.pl.

Wypełnij ankietę